#громадськемісце У Мелітополі підірвали потяг, який возив із Криму боєприпаси та паливо – ЦНС #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Мелітополі підірвали потяг, який возив із Криму боєприпаси та паливо – ЦНС

У Мелітополі рух спротиву підірвав залізничний потяг, який щодня возив із Криму до Мелітополя та Дніпрорудного боєприпасі та паливо, стверджує створений Силами спецоперацій України Центр національного спротиву.

«У зворотному шляху цей поїзд вивозив з тимчасово окупованих територій руду, зерно та пошкоджену техніку. Проте завдяки героям підпілля поїзд свій рух завершив остаточно», – зазначає ЦНС.

Стверджується, що внаслідок вибуху було пошкоджено залізницю та тепловоз із вагонами. Сам вибух стався близько 8-ї ранку. Наразі окупаційні сили оточили місце вибуху, обшукують прилеглу місцевість.

«Окупаційна адміністрація намагається приховати факт диверсії поки росіяни без успіху шукають партизан. Залучені співробітники фсб, зрадники з поліції, кінологи з собаками й навіть експерти кримінальної лабораторії», – додають у ЦНС.

11 грудня мер Мелітополя Іван Федоров повідомляв про вибухи в місті.

Мелітополь у Запорізькій області війська РФ окупували на початку повномасштабної війни. Обраний мер міста Іван Федоров, який перебуває на вільній території України, регулярно повідомляє про вибухи в місті та його околицях, внаслідок яких гинуть або зазнають поранень особи, призначені Росією в окупаційну адміністрацію.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО