#громадськемісце У Лондоні затримали колишнього російського главу Севастополя – ЗМІ #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Лондоні затримали колишнього російського главу Севастополя – ЗМІ

Британська влада затримала в Лондоні колишнього російського губернатора окупованого Севастополя Дмитра Овсянникова. Його підозрюють у порушенні санкційного законодавства, повідомляє газета The Times. Він перебуває під арештом.

Овсянников очолював окуповане Росією місто з 2017 до 2019 року. До цього і після цього він був заступником російського міністра промисловості та торгівлі. У 2020 році його зняли з посади і звільнили з уряду, як стверджувалося, через скандал з непристойною поведінкою в аеропорту Іжевська.

Як пише The Times, колишнього російського губернатора затримали у його лондонському будинку. Овсянников постане перед судом 20 лютого. Його звинувачують в обході санкцій та відкритті рахунку в Лондонському банку, також у чотирьох платежах на загальну суму 65 тисяч фунтів стерлінгів та у зберіганні 77,5 тисяч фунтів стерлінгів готівки, повідомляє сайт The Insider.

Велика Британія запровадила санкції проти Овсянникова наприкінці 2020 року. Його активи було заморожено. Колишній російський губернатор утримується в одній із лондонських в’язниць. Російська служба Бі-бі-сі зазначає, що це незвичайна ситуація: заарештованих за ненасильницькі злочини найчастіше звільняють під заставу.

У 2023 році Овсянников був виключений зі списку санкцій Євросоюзуза рішенням суду ЄС. Суд мотивував це тим, що чиновник більше не обіймає посади, за роботу на яких він потрапив під санкції. Із британського списку його не виключали.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО