#громадськемісце У Криму збирають підписи за висування Путіна кандидатом на президентські вибори РФ. Чубаров закликав кримчан не брати участь у цьому #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Криму збирають підписи за висування Путіна кандидатом на президентські вибори РФ

У Криму розпочали збір підписів за висування Володимира Путіна як кандидата на вибори президента РФ у березні 204 року, повідомляє російський телеграм-канал «Mash на волне». Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав кримчан не брати в цьому участь.

«Гоніть геть цих мерзотників, хто розраховує, виманивши ваш підпис, зробити вас співучасниками злочинів, що скоюються російськими варварами», – написав Чубаров на своїй сторінці у фейсбуці.

Чубаров також повідомляє, що «згідно з інформацією, що надходить з окупованого Криму, російськими спецслужбами поставлено завдання максимального залучення до «підписантів» кримських татар, які уникають будь-якого зближення з окупаційною владою».

Голова Меджлісу кримськотатарського народу також зазначив, що «метою російських окупантів є компрометація сотень тисяч громадян України – мешканців Криму, які залишаються вірними своїй землі, своєму народові та Українській державі». При цьому, за інформацією Чубарова, підписи потрібні функціонерами так званого «Загальноросійського народного фронту», які розпочали обхід людей як за місцем їх проживання та роботи, так і в громадських місцях.

Російська Рада Федерації на засіданні 7 грудня призначила дату президентських виборів у Росії на 17 березня 2024 року.

Наступного дня, 8 грудня, президент Росії Володимир Путін оголосив про намір взяти участь у запланованих на березень 2024 року виборах. Ухвалені 2020 року поправки до російської конституції дозволяють йому висунутися на п’ятий термін.

Видання «Медуза», посилаючись на близькі до Кремля джерела, раніше в листопаді писало, що російський президент Володимир Путін уникатиме зосередження своєї президентської кампанії 2024 року на війні в Україні, а зосередиться на нібито стабільності Росії та критиці Заходу.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО