#громадськемісце У Криму силовики затримали жінку за образи Путіна та заклики підтримувати ЗСУ – соцмережі #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Криму силовики затримали жінку за образи Путіна та заклики підтримувати ЗСУ – соцмережі

Російські силовики затримали жительку Криму за нібито «дискредитацію» армії РФ у соціальних мережах.

Як повідомляє телеграм-канал «Крымский СМЕРШ» провоєнного блогера з Феодосії Олександра Таліпова, жінка нібито публікувала в соціальних мережах пости, що ображають президента РФ Володимира Путіна, російську армію, а також закликала підтримувати ЗСУ.

Як стверджується, раніше фігурантка брала участь у російському телепроєкті «Битва екстрасенсів». З етичних причин редакція не оприлюднює ім’я затриманої.

У період з липня до вересня Кримська правозахисна група задокументувала щонайменше 98 адміністративних проваджень, які передали на розгляд до російських судів у Криму за статтею про «дискредитацію» армії РФ.

У Росії та на окупованих нею територіях силовики переслідують проукраїнськи налаштованих мешканців. Проросійський кримський блогер Олександр Таліпов у своїх телеграм-каналах публікує персональні дані кримчан, які підтримують Україну. А в результаті подібних скарг кримчан затримують та притягують до адміністративної та кримінальної відповідальності за «дискредитацію» армії РФ.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО