#громадськемісце У Криму шторм пошкодив понад 90 берегоукріплювальних споруд і пляжів – російська влада #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Криму шторм пошкодив понад 90 берегоукріплювальних споруд і пляжів – російська влада

Понад 90 гідротехнічних споруд, пляжів і набережних у Криму отримали пошкодження внаслідок шторму, що накрив півострів наприкінці листопада. Про це повідомив очільник Російської ради міністрів Криму Юрій Гоцанюк.

За словами чиновника, постраждали берегоукріплювальні споруди, пляжі та набережні в Ялті, Алушті, Євпаторії, Феодосії, Керчі, Судаку, а також у приморських селах.

Гоцанюк стверджує, що комплекс відновлювальних робіт російська влада планує завершити до наступного сезону.

Раніше у Криму 26 листопада почався сильний шторм. Внаслідок стихії у різних регіонах було повалено тисячі дерев, сотні будинків отримали пошкодження. За заявою російської влади Криму через шторм загинуло п’ятеро людей.

Глава російського МНС Криму Сергій Садаклієв оцінив попередні збитки у 39,7 мільярда рублів.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО