#громадськемісце У Криму проведуть перевірку сирен і гучномовців #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Криму проведуть перевірку сирен і гучномовців

6 березня у Криму проведуть комплексну перевірку системи оповіщення та інформування населення. Про це повідомляє пресслужба російського МНС.

Як зазначається, у період проведення перевірки буде задіяно електросирени, гучномовці, радіотрансляційні вузли з передачею інформації.

Сирени будуть включені о 10:00, а також з 13:00 та о 15:00.

Нагадаємо, у севастопольських телеграм-каналах неодноразово публікували скарги на відсутність сирен у різних частинах міста.

Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по «українських безпілотниках», «роботою ППО» чи навчаннями військових РФ. Сергій Аксьонов називав безпілотники «основною загрозою» для Криму. У жовтні 2022 року на Кримському (Керченському) мосту стався вибух.

На півострові діє підвищений («жовтий») рівень терористичної небезпеки. Аеропорт Сімферополя закритий.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО