#громадськемісце У Криму перед закінченням навчального року посилилося вербування до лав армії РФ – ЦНС #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Криму перед закінченням навчального року посилилося вербування до лав армії РФ – ЦНС

У тимчасово анексованому Криму напередодні закінчення навчального року російська влада посилила агітацію щодо вступу до лав Збройних сил Росії, повідомляє Український Центр національного спротиву.

«Агітатори з військкоматів здійснюють обхід навчальних закладів та пропонують замість строкової служби укласти контракт, щоб мати можливість набрати добровольців і відправити їх на фронт», – повідомив ЦНС.

Зазначається, що агітацію проводять під час екскурсій, збираючи молодь на масові заходи із пропагандистськими концертами.

Раніше ЦНС повідомляв, що російські військові у Криму мають намір запровадити «загальнодержавну систему підготовки громадян до військової служби».

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО