#громадськемісце У Криму обшукали будинок активіста Рустема Мустафаєва у пошуках «забороненої літератури» #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Криму обшукали будинок активіста Рустема Мустафаєва у пошуках «забороненої літератури»

Російські силовики обшукали будинок кримського активіста Рустема Мустафаєва у селі Кринички Кіровського району. Як повідомляє «Кримська солідарність», чоловіка затримувати не стали.

«Йому пред’явили ухвалу суду на обшук житлового приміщення – щодо наявності забороненої літератури, зброї, вибухівки тощо. Рустем Мустафаєв відмовився підписувати цей протокол», – розповів громадський захисник Мустафа Сейдалієв.

Поліцейські оглянули спочатку будинок Мустафаєва, а потім – телефони та ноутбук. Після обшуку в активіста вилучили книгу «Сади праведних» (збірка хадісів імама ан-Нававі).

Як зазначають правозахисники, Мустафаєв відвідує суди з політично вмотивованих справ, бере участь у зверненнях на захист арештованих кримських татар.

Раніше сьогодні російські силовики провели обшук у будинку імама Ісмаїла Юрдамова в селі Привітне Кіровського району. Після цього чоловіка затримали та відвезли у відділок поліції.

Як повідомляли в представництві Президента України в АРК, станом на грудень відомо про 191 незаконно затриманого на території Криму. При цьому 123 з них – представники кримськотатарського народу.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО