#громадськемісце У Криму незаконно засудили понад 200 осіб – представництво Зеленського в АРК #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Криму незаконно засудили понад 200 осіб – представництво Зеленського в АРК

Станом на 5 лютого росіяни незаконно засудили 208 осіб у тимчасово окупованому Криму. Серед них – 125 кримських татар, заявило представництво президента України в Автономній Республіці Крим.

У представництві також зафіксували 665 випадків надходження матеріалів, складених за так звану «дискредитацію» армії РФ.

Серед них у 581 випадку було винесено ухвалу про накладання адміністративного стягнення у вигляді штрафу або приєднано до іншої справи за іншою статтею та винесено сукупне рішення. У 11 випадках розгляд матеріалів триває.

4 березня 2022 року російські депутати ухвалили поправки до законодавства, що передбачають адміністративну та кримінальну відповідальність за «дискредитацію збройних сил російської федерації». Відтоді Росія використовує цей закон для переслідування людей з антивоєнними та проукраїнськими поглядами.

Експерти «Кримського процесу» раніше заявляли, що станом на 28 грудня російськими силовиками у Криму було складено 590 протоколів про адміністративні правопорушення за статтею 20.3.3 КоАП «Публічні дії, спрямовані на дискредитацію використання Збройних сил Російської Федерації».

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО