#громадськемісце У Керчі відновили «монету за мільйон», що постраждала від урагану (фото) #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Керчі відновили «монету за мільйон», що постраждала від урагану (фото)

В Адміралтейському парку Керчі встановили скульптурну композицію, що зображує гігантську античну монету, яка раніше постраждала від урагану, повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

Скандальна монета, за яку міська влада заплатила понад мільйон рублів, і названа «антивандальною», виявилася виконаною з матеріалу, схожого на пінопласт, і була зламана під час урагану.

Це спровокувало скандал у соцмережах та місцевих ЗМІ, про який раніше писали Крим.Реалії.

За твердженням керченських чиновників, монету поновив підрядник «у межах гарантійних зобов’язань». Також повідомляється, що підрядник «зміцнив конструкцію» скульптурної інсталяції.

Скульптурна композиція, що зображує античну монету, Керч 22 грудня 2023 року


Скульптурна композиція, що зображує античну монету, Керч 22 грудня 2023 року

Як повідомляли Крим.Реалії, упорядкований парк на Адміралтейському проїзді в центрі Керчі урочисто відкрили у серпні 2023 року. Підконтрольний Росії глава адміністрації Керчі Святослав Брусаков запрошував на церемонію відкриття представників російського парламенту Криму та пресу. Встановлена у парку скульптура зображує античну монету – золотий стартер, який карбували в Пантікапеї.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО