#громадськемісце У ГУР назвали ймовірні наслідки атак на нафтобазу та пороховий завод у Росії #севастополь #sevastopol #sebastopol

У ГУР назвали ймовірні наслідки атак на нафтобазу та пороховий завод у Росії

Атака на нафтобазу під Брянськом та Тамбовський пороховий завод могла ускладнити логістику російських військ та зірвати графіки постачання, заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрія Юсова.

«Гарний гуркіт, гарна бавовна. Регулярно такі події трапляються на військових об’єктах на території держави-агресора. Зрозуміло, що коли мова йде про нафтобазу, яка задіяна у постачанні окупаційному корпусу паливно-мастильних матеріалів і не тільки, – це ускладнює логістику для окупантів, це зриває графіки постачання, графіки забезпечення. Відповідно дає додаткові можливості, запас часу і збільшує простір для маневру для наших захисників», – сказав він в ефірі національного телемарафону.

Юсов також прокоментував заяви РФ про те, що українські БПЛА можуть долати до 900 кілометрів.

«Ми не можемо ані підтвердити, ані спростувати. Але українські безпілотники можуть долати і не такі відстані. Якщо говорити про реакцію в російську суспільстві, то всі питання до Путіна, Шойгу, Герасимова, до тих, які продовжують геноцидну війну проти України. Було б дивно, щоб ці всі події не мали жодного наслідків для військових об’єктів на території РФ, наголошу – військових об’єктів», – зазначив представник ГУР.

За його словами, судячи з реакції російського суспільства, воно починає розуміти, що «реальність і пропаганда дуже відрізняється».

«Бо російська пропаганда вкотре заявила, що нічого не сталося, що якісь цілі збиті і знешкоджені, але кадри засвідчують абсолютно протилежне…Правда в тому, що це наслідки російського вторгнення і далі буде», – додав Юсов.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО