#громадськемісце Ташева назвала суму штрафів за «дискредитацію» армії РФ у Криму #севастополь #sevastopol #sebastopol

Ташева назвала суму штрафів за «дискредитацію» армії РФ у Криму

Загальна сума штрафів за «дискредитацію» армії РФ складає вже понад 15 мільйонів рублів для кримських проукраїнських активістів. Про це заявила постійна представниця президента України в АРК Таміла Ташева на пресконференції, присвяченій результатам діяльності відомства за 2022-2023 роки.

«Крим – це велика військова база з великою кількістю ФСБ та правоохоронних органів, а тому це невеликі демонстрації. Як це виглядає: це підняття українського прапора, це вилити жовто-блакитну фарбу на окупаційну адміністрацію, як це зробив Богдан Зіза, це Саша Тарапон, який поширював антивоєнні листівки, це Андрій Білозеров, який поставив пісню «Bayraktar» в аудиторії», – розповіла Ташева.

Також, за її словами, наразі позбавлені волі з політичних мотивів 191 особа у Криму, 123 з них – кримські татари. Їм інкримінують «тероризм», «екстремізм» і «диверсію».

2015 року за звинуваченням в організації терактів суд РФ засудив до 20 років режисера Олега Сенцова. Також «диверсію» російські силовики інкримінують представникам ісламської політичної організації «Хізб ут-Тахрір». Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну на півострові масово переслідують усіх незгодних із війною.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО