#громадськемісце Суд у Києві заочно засудив двох ФСБшників, затриманих у 2017 році на адмінкордоні з Кримом #севастополь #sevastopol #sebastopol

Суд у Києві заочно засудив двох ФСБшників, затриманих у 2017 році на адмінкордоні з Кримом

Дарницький районний суд Києва заочно засудив до 10 років позбавлення волі двох співробітників ФСБ, затриманих у 2017 році на адміністративному кордоні з Кримом, повідомляє Центр журналістських розслідувань із посиланням на рішення суду.

Йдеться про Володимира Кузнєцова та Аскара Кулуба. Їх затримали в ніч із 29 на 30 червня 2017 року прикордонники Херсонського загону спільно з військовослужбовцями ЗСУ поблизу Криму.

Кулуб і Кузнєцов не мали при собі документів, згодом з’ясувалося, що вони є військовослужбовцями прикордонної служби ФСБ РФ. За їхніми словами, вони нібито виконували роль порушників кордону під час навчань, але збилися з маршруту, втратили орієнтування і таким чином опинилися на материковій частині України. Пізніше Каланчацький районний суд оштрафував двох співробітників ФСБ на 320 гривень та дав їм по 15 діб арешту.

На початку березня 2018 року Кулуба та Кузнєцова обміняли на українських прикордонників, які перебували в російському полоні. Відтоді вони були у розшуку.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО