#громадськемісце Севастополь зазнав атаки безпілотника – Развожаєв #севастополь #sevastopol #sebastopol

Севастополь зазнав атаки безпілотника – Развожаєв

У Севастополі спрацювала російська система протиповітряної оборони, заявив російський очільник міста Михайло Развожаєв.

За його словами, над морем було збито однин безпілотник. Пошкоджень інфраструктури не зафіксовано, стверджує Развожаєв. Редакція не має у своєму розпорядженні доказів заяв російської влади.

При цьому кореспондент Крим.Реалії повідомив, що близько 20:50 за місцевим часом було чути кілька пусків із реактивних бомбометів. Після пусків було чути гучний вибух. Звуки долинали з району входу в головну бухту Севастополя.

Також у п’ятницю стало відомо, що в районі між Чорноморським і Міжводним працювала російська протиповітряна оборона. Про це кореспондента Крим.Реалії повідомили місцеві жителі.

Також у розпорядженні редакції є кілька відеоз різних точок у цьому районі. Офіційно російська влада ситуацію не коментує. Повітряну тривогу в Криму також не оголошували.

Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по «українських безпілотниках», «роботою ППО» чи навчаннями військових РФ. Сергій Аксьонов називав безпілотники «основною загрозою» для Криму. У жовтні 2022 року на Кримському (Керченському) мосту стався вибух.

На півострові діє підвищений («жовтий») рівень терористичної небезпеки. Аеропорт Сімферополя закритий.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО