#громадськемісце Російська влада стверджує, що води у Криму вистачить на 15 місяців посухи #севастополь #sevastopol #sebastopol

Російська влада стверджує, що води у Криму вистачить на 15 місяців посухи

Російська влада стверджує, що в анексованому Криму питної води вистачить на 15 місяців посухи.

Радник голови російського Державного комітету з водного господарства та меліорації Криму Роман Захаров заявив російським ЗМІ, що зараз у резервуарах є понад 250 кубометрів води, це нібито на 13% більше, ніж торік.

Раніше повідомлялося, що ситуація з обмілінням Білогірського і Тайганського водосховищ змусила російську владу анексованого Криму повністю припинити скидання з них води в річку Біюк-Карасу, що живить Північно-Кримський канал.

Як повідомлялося раніше, у Криму через посуху відбувається масове обміління річок, що живлять наливні водосховища. При цьому спікер російського парламенту Криму Володимир Константинов стверджує, що запасів води для потреб населення на анексованому півострові має вистачити на рік.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО