#громадськемісце Російська влада призначила нового главу Феодосії #севастополь #sevastopol #sebastopol

Російська влада призначила нового главу Феодосії

Депутати підконтрольної Росії Феодосійської міської ради призначили главою адміністрації міста Ігоря Ткаченка, повідомляє пресслужба російської міськради.

Ткаченко – випускник Херсонського державного технічного університету. З 2019 року був депутатом російського парламенту Криму.

У липні підконтрольний РФ глава Криму Сергій Аксьонов (за документами – Аксенов) повідомив, що російський глава Феодосії Володимир Попенков подав у відставку.

У травні Аксьонов повідомляв, що за підсумками наради про проблемні питання Криму Попенкову було оголошено догану. Тоді ж догану було оголошено голові російського МінЖКГ Криму Сергію Донцю. Попенкова було призначено главою російської адміністрації Феодосії у грудні 2022 року.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО