#громадськемісце Російська влада планує «приватизувати» Севастопольський виноробний завод у 2024 році #севастополь #sevastopol #sebastopol

Російська влада планує «приватизувати» Севастопольський виноробний завод у 2024 році

Російська влада Севастополя планує у 2024 році «приватизувати» Севастопольський виноробний завод та ще кілька державних керуючих компаній шляхом перетворення їх у господарські товариства. Про це повідомив російський глава Севастополя Михайло Развожаєв.

«Схвалили проєкт закону, згідно з яким п’ять ГУПів будуть приватизовані шляхом перетворення на господарські товариства. 100% часток у їхньому статутному капіталі належать місту. У зв’язку з федеральними вимогами, до 2025 року всі ГУПи мають бути перетворені на іншу форму управління», – написав Развожаєв у своєму телеграм-каналі.

Крім Севастопольського виноробного заводу, «приватизації» також підлягають:

  • «Керуюча компанія Нахімовського району»;
  • «Керуюча компанія Гагарінського району №2»;
  • Єдиний інформаційний розрахунковий центр;
  • «Проект розвитку Балаклави».

Раніше російська влада Севастополя виділила 200 мільйонів рублів на погашення боргів Севастопольського виноробного заводу. Це рішення серед інших коригувань бюджету на 2023 рік озвучував виконувач обов’язків директора департаменту фінансів російського уряду Севастополя Олексій Плотников.

У травні російська Контрольно-рахункова палата Севастополя (КРП) оприлюднила результати перевірки діяльності підприємства. Інформація, викладена аудиторами на 146 сторінках, не залишала можливості подвійного тлумачення: місто має всі шанси втратити ГУП, що перебуває у передбанкрутному стані та має багатомільйонні борги перед АТ «Акціонерний Банк «Росія».

До російської анексії Криму завод був одним із лідерів зі сплати податків до бюджету, а зараз не може вибратися з боргів. Із досягнень – зниження кредиторської заборгованості.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО