#громадськемісце Російська влада Керчі виділила 2 млн рублів на ремонт копії Керченського мосту #севастополь #sevastopol #sebastopol

Російська влада Керчі виділила 2 млн рублів на ремонт копії Керченського мосту

Зазначається, що у бюджеті міста на 2024 рік заплановано 2 мільйони рублів на ремонт світлодіодного підсвічування та деяких елементів конструкції. Роботи обіцяють виконати цього року.

Раніше російська адміністрація повідомляла, що на ремонт потрібно 3 мільйони рублів.

У грудні 2020 року кореспондент Крим.Реалії повідомив, що в Керчі тріснула мініатюрна копія Керченського мосту. Як повідомляв кореспондент, попри наявність тріщин, інсталяцію не закривали.

Копія Керченського мосту завдовжки 55 метрів і вагою 2,5 тонни була встановлена в керченському парку восени 2019 року, місцева влада заявляла, що об’єкт залучатиме туристів і служитиме «точкою тяжіння» людей.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО