#громадськемісце Російська влада досі не розпочала ремонт зруйнованого ударом штабу ЧФ РФ у Севастополі – OSINT-аналітик #севастополь #sevastopol #sebastopol

Російська влада досі не розпочала ремонт зруйнованого ударом штабу ЧФ РФ у Севастополі – Osint аналітик

На знімках можна побачити будівлю, яка залишається пошкодженою внаслідок атаки. Аналітик зазначив, що за минулий час росіяни так і не розпочали відновлювальні роботи.

«Мені було цікаво подивитися, чи розпочався ремонт у штаб-квартирі ЧФ, але, схоже, нічого не було зроблено. Навколо нього припарковано безліч машин, цікаво, чи використовується частина з них? – написав він.

22 вересня було здійснено ракетний удар по штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі. Будівля зазнала значних пошкоджень. Російська влада і військові заявляли, що в ході атаки збили п’ять ракет, проте цю версію ставлять під сумнів фото очевидця, яке є в розпорядженні Крим. Реалії та відео, опубліковане українськими телеграм-каналами.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО