#громадськемісце Російська ракета впала за 500 метрів від кортежу президента Зеленського та прем’єра Греції – CNN #севастополь #sevastopol #sebastopol

Російська ракета впала за 500 метрів від кортежу президента Зеленського та прем’єра Греції – Cnn

Російська ракета вибухнула за 500 метрів від президента України Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Греції Кірьякоса Міцотакіса під час чергової російської атаки на Одесу 6 березня, повідомило CNN джерело, знайоме з ситуацією.

За його даними, кортеж, який перевозив лідерів, відчув на собі наслідки удару, і група побачила «грибоподібну хмару» диму.

Ні Зеленський, ні Міцотакіс не постраждали.

Грецьке видання Protothema 6 березня повідомило з посиланням на свої джерела, що кортеж президента Зеленського та грецька делегація перебували в Одесі на момент російського обстрілу.

Зеленський згодом сказав, що він був досить близько, щоб бачити і чути удар.

«Ми бачили сьогодні цей удар. Ви бачите, з ким ми маємо справу, їм все одно, куди бити», – сказав він в Одесі.

Голова уряду Греції, в свою чергу, зазначив, що під час вибуху він перебував разом із президентом України в Одеському порту.

Згодом речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук у коментарі «Українській правді» уточнив: «6 березня ворог завдав удару по портовій інфраструктурі міста. Є загиблі в кількості пʼять осіб».

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО