#громадськемісце Росія атакувала Україну 45 безпілотниками типу «Шахед» #севастополь #sevastopol #sebastopol

Росія атакувала Україну 45 безпілотниками типу «Шахед»

За даними Повітряних сил України, із 45 безпілотників українські сили ППО збили 40. Робота ППО тривала понад п’ять годин. Дві години повітряна тривога тривала у Києві. За повідомленням міської адміністрації, усі безпілотники були збиті на підльоті до столиці України.

У Миколаєві влада повідомила про потрапляння безпілотника в промисловий об’єкт, почалася пожежа. Під час вибуху постраждали і сусідні житлові будинки. Повідомляється про одного пораненого. Ще одна людина постраждала на Дніпропетровщині, де також виникла пожежа через, як стверджується, падіння уламків збитого безпілотника.

Росія атакує Україну дронами типу “Шахед” майже щоночі, іноді у поєднанні з ракетними ударами. У ніч на суботу після попадання трьох безпілотників нафтобазою в Харкові сталася масштабна пожежа, згоріли понад 10 приватних житлових будинків, загинули семеро людей.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО