#громадськемісце РФ вивела в Чорне море ще два ракетоносії – Сили оборони півдня України #севастополь #sevastopol #sebastopol

РФ вивела в Чорне море ще два ракетоносії – Сили оборони півдня України

РФ збільшила корабельне угруповання в Чорному морі, вивівши ще два ракетоносії, повідомляють в телеграмі Сили оборони півдня України.

«Ворог не припиняє маневри корабельного угруповання і системно підвищує рівень напруги. В Чорному морі знов збільшено корабельне угруповання до 11 одиниць та додано на бойове чергування ракетоносії», – йдеться у повідомленні.

За даними українських військових, наразі в Чорному морі перебувають 2 надводних та 2 підводних ракетоносії, сумарний залп «Калібрів» може сягати 24 ракет.

Сили оборони попереджають, що рівень ракетної загрози є надзвичайно високим.

Вранці 28 січня повідомлялось про два російські ракетоносії із загальним залпом до 8 крилатих ракет.

Ввечері 27 січня повідомлялося, що Росія тримає у Чорному морі чотири ракетоносії: два підводних і два надводних, напоготові могли бути 24 «Калібри».

Раніше командувач Військово-морських сил України віцеадмірала Олексій Неїжпапа в інтерв’ю «Українській правді» заявив, що кораблі під прапором Військово-морського флоту Росії будуть «законними цілями» для України у будь-якому місці світового океану.

26 грудня внаслідок удару українських сил по порту Феодосії в окупованому Криму, за даними української сторони і британської розвідки, був знищений російський великий десантний корабель «Новочеркаськ».

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО