#громадськемісце РФ обладнала захисні споруди від українських морських безпілотників у Новоозерному – супутникові знімки #севастополь #sevastopol #sebastopol

РФ обладнала захисні споруди від українських морських безпілотників у Новоозерному – супутникові знімки

Росія обладнала захисні споруди від українських морських безпілотників у селищі Новоозерне на заході Кримського півострова.

Про це повідомляє аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк, публікуючи відповідні супутникові знімки за 10 листопада і 23 грудня.

За даними Крим.Реалії, у селищі Новоозерне розташована база Чорноморського флоту РФ, де фіксували велике накопичення військової техніки. До 2014 року тут розташовувалася Південна військово-морська база ВМС України. У ніч на 12.08.2023 року біля бази було зафіксовано вибухи, польоти БПЛА, постріли зі стрілецької зброї.

Раніше видання «Суспільне» з посиланням на Службу безпеки України повідомляло, що СБУ використовує для проведення операцій у Чорному морі два надводні дрони – Sea Baby та нову розробку «Мамай».

«Так, «Мамай» є найшвидшим об’єктом у Чорному морі і може розганятися до 110 кілометрів на годину», – йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що надводні дрони змінили філософію проведення військово-морських операцій.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО