#громадськемісце Проросійський блогер з Криму Таліпов закликає надсилати скарги на телеграм-канал «Роспартизан» #севастополь #sevastopol #sebastopol

Проросійський блогер з Криму Таліпов закликає надсилати скарги на телеграм канал «Роспартизан»

Проросійський блогер з Криму Олександр Таліпов закликає надсилати скарги на телеграм-канал «Роспартизан» за «публікацію особистих даних» російських офіцерів Чорноморського флоту РФ.

Відповідний заклик Таліпов опублікував у своєму телеграм-каналі 16 грудня після поста «Роспартизана» з переліком імен та інших даних кількох російських офіцерів, які, як стверджує ресурс, причетні до завдання ракетних ударів по території України.

У свою чергу, «Роспартизан» закликав надсилати скарги на ресурси Олександра Таліпова «за пропаганду війни, людиноненависницьких ідей та міжнаціональної ворожнечі».

«Тут z-нечисть, купка прихильників війни та кремлівського терору, дуже розпереживалися з приводу публікації нашого розслідування військових злочинів Чорноморського флоту. Хочуть масово писати скарги на канал і всіляко рвуть собі дупу. Z-нечисть, вгамуйся. Скарги ти писатимеш у камерах Гаазького трибуналу. Часу на це у тебе буде багато», – сказано у посту телеграм-каналу «Роспартизан».

При цьому слід зазначити, що сам Олександр Таліпов на своїх ресурсах регулярно публікує персональні дані кримчан, які підтримують Україну. В результаті подібних скарг кримчан затримують та притягують до адміністративної та кримінальної відповідальності за «дискредитацію» армії РФ. Українська прокуратура розпочала кримінальне провадження стосовно Таліпова за статтею «розпалювання національної ворожнечі та ненависті».

Телеграм-канал «Роспартизан» був створений ексдепутатом Держдуми РФ Іллею Пономарьовим після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, про що Пономарьов вказує на своїй сторінці соціальної мережі X.

Пономарьов був депутатом Держдуми РФ від партії «Справедливая Россия» з 2007 року. У березні 2014 року він став єдиним депутатом, який проголосував проти анексії Криму. Після цього Пономарьов виїхав із Росії, 2016 року його позбавили депутатської недоторканності. Після російського вторгнення в Україну Пономарьов вступив у територіальну оборону та створив ресурси, через які закликає до боротьби проти російської влади, у тому числі – збройної. Наприкінці серпня 2022 року суд у Москві заочно заарештував політика у справі про «фейки» про російську армію. У рамках цієї справи в грудні поліція провела обшуки в семи російських містах – «у адміністраторів низки телеграм-каналів і колишніх муніципальних депутатів Москви», а січні 2023 року його внесли до російського списку терористів і екстремістів.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО