#громадськемісце Представниця Ізраїлю на «Євробаченні-2024» незаконно відвідувала Крим #севастополь #sevastopol #sebastopol

Представниця Ізраїлю на «Євробаченні 2024» незаконно відвідувала Крим

На пісенному конкурсі «Євробаченнz-2024» Ізраїль представить співачка Еден Голан, яка жила в Росії. У 2016 році вона відвідувала анексований РФ Крим.

Уродженка Ізраїлю Еден Голан жила у Росії протягом 13 років. З початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну Голан повернулася до Ізраїлю.

За даними з відкритих джерел, у 2016 році Голан виступала на дитячому конкурсі «Нова хвиля» («Новая волна»), що проходив у таборі «Артек» в окупованому Криму. Там вона виконувала пісню з російською співачкою Нюшею.

Пісенний конкурс «Євробачення» у 2024 році відбудеться у шведському місті Мальме, повідомив організатор фестивалю – Європейський мовний союз.

За традицією країна-переможниця конкурсу стає його господаркою наступного року. На «Євробаченні-2023» у Ліверпулі перемогла шведська співачка Лорін.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО