#громадськемісце Повітряні сили ЗСУ повідомили про 28 збитих БПЛА «Shahed», запущених із Криму #севастополь #sevastopol #sebastopol

Повітряні сили ЗСУ повідомили про 28 збитих БПЛА «shahed», запущених із Криму

Повітряні сили ЗСУ повідомили про 28 збитих із 31 БПЛА «Shahed», запущених по території України з Балаклави та мису Чауда в анексованому Криму. Відповідне повідомлення опублікувала пресслужба Повітряних Сил України вранці 25 грудня.

«У ніч проти 25 грудня 2023 р. противник атакував 31 ударним БПЛА типу «Shahed» з районів Чауда, Балаклава – Крим і двома авіаційними ракетами. Внаслідок протиповітряного бою силами та засобами Повітряних Сил і Сил оборони України знищено 28 ударних БПЛА «Shahed-136/131» у межах Одеської, Херсонської, Миколаївської, Донецької, Кіровоградської та Хмельницької областей», – сказано у повідомленні.

Російські військові це повідомлення не коментували.

13 грудня розвідка Великої Британії повідомила, що Росія відкрила новий майданчик для запуску дронів у Балаклавському районі Севастополя.

Балаклава – п’ятий підтверджений пусковий майданчик російських дронів. Інші відомі місця запуску БПЛА – мис Чауда в Криму, Єйськ, Приморсько-Ахтарськ і Курськ на території сусідньої Росії.

Російські військові регулярно обстрілюють українські міста та села, розташовані в межах досяжності їхньої артилерії, реакетних систем залпового вогню, ракет і дронів. Незважаючи на докази та свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних осіб в Україні.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО