#громадськемісце Потяг Сімферополь – Адлер зупинили через зсув поблизу Сочі #севастополь #sevastopol #sebastopol

Потяг Сімферополь – Адлер зупинили через зсув поблизу Сочі

Потяг Сімферополь – Адлер 5 лютого зупинили через зсув поблизу Сочі, повідомляє пресслужба російського перевізника. «Гранд Сервіс Експрес».

Згідно з повідомленням, схід ґрунту стався на залізничних коліях у Лазаревському районі Сочі на перегоні Дагомис – Лоо, рух поїздів дільницею Туапсе – Адлер було призупинено.

«Пасажирів цього потяга до місця призначення відправлять автобусами від станції Туапсе. Автобуси з табличками «ДСЕ» будуть подані на привокзальну площу. За додатковою інформацією та допомогою можна звернутися до провідників», – сказано у повідомленні.

Пасажирам зворотного потяга №316 Адлер – Сімферополь для проїзду перекритою ділянкою також сьогодні нададуть автобуси.

Згідно зі штатним розкладом, потяг Сімферополь – Адлер вирушає щодня із Сімферополя о 14:15 та прибуває в Адлер о 9:58 за місцевим часом. У зворотний бік поїзд іхатиме з Адлера о 13:28 і прибуватиме в Сімферополь о 07:25.

Залізничне сполучення між анексованим Кримом і сусідньою Росією здійснюється за допомогою Керченського (Кримського) мосту.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО