#громадськемісце Полковник Росгвардії отримав 6 років колонії у справі про постачання неякісних засобів захисту Керченського мосту #севастополь #sevastopol #sebastopol

Полковник Росгвардії отримав 6 років колонії у справі про постачання неякісних засобів захисту Керченського мосту

У Росії Другий Західний окружний військовий суд засудив до шести років колонії загального режиму колишнього начальника відділу морського управління Росгвардії полковника Сергія Волкова, якого звинувачують у постачанні неякісних комплексів для захисту Керченського мосту, пише «Медиазона».

Військового визнали винним у перевищенні повноважень, що спричинило тяжкі наслідки (пункт «в» частини 3 статті 286 КК РФ). Йому також заборонили протягом двох років обіймати державні посади. Російське держобвинувачення просило для підсудного сім років колонії.

На час розгляду справи Волков перебував під домашнім арештом. Військового взяли під варту в залі суду. Свою провину він не визнав.

Російського полковника звинуватили в тому, що за його участі у війська Росгвардії надійшли два радіолокаційні комплекси боротьби з безпілотниками, технічні характеристики яких були недостатніми для успішного виконання завдань.

Росія розпочала будівництво Керченського мосту після анексії Криму. Автомобільний рух по магістралі було відкрито у 2018 році, залізничний – у 2019-му. На сьогодні РФ використовує міст для постачання свого угруповання військ, що бере участь у війні проти України.

У жовтні 2022 року на Кримському (Керченському) мосту стався вибух. Ще один вибух пролунав на Керченському мосту 17 липня 2023 року, внаслідок чого були зруйновані автомобільні прольоти.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО