#громадськемісце Після серії вибухів у Севастополі пабліки пишуть про низку загорянь, Развожаєв заявив про падіння уламків у Любимівці #севастополь #sevastopol #sebastopol

Після серії вибухів у Севастополі пабліки пишуть про низку загорянь, Развожаєв заявив про падіння уламків у Любимівці

Після серії вибухів у Севастополі місцеві та російські телеграм-канали пишуть про низку займань у місті.

Зокрема, телеграм-канал «Крымский ветер» повідомляє про займання на північній стороні Севастополя, а також у районі російського військового аеродрому «Бельбек».

Російський глава міста Михайло Развожаєв стверджує, що ППО РФ нібито збило повітряну мету, уламки якої впали у Любимівці.

«Станом на зараз зафіксовано повідомлення про падіння уламків на пустирі в районі Любимівки», – написав Развожаєв у своєму телеграм-каналі.

Раніше кореспондент Крим.Реалії повідомляв, що в Севастополі було чути щонайменше п’ять вибухів. До цього він повідомив про повітряну тривогу в Севастополі. «Супільне» писало, що в місті було чути вибухи. Також, за даними громадського мовника, вибухи фіксували в Євпаторійському районі.

Крім того, російські та кримські телеграм-канали повідомляли про вибухи у Феодосії, Роздольному та Гвардійському.

Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по «українських безпілотниках», «роботою ППО» чи навчаннями військових РФ. Сергій Аксьонов називав безпілотники «основною загрозою» для Криму. У жовтні 2022 року на Кримському (Керченському) мосту стався вибух.

На півострові діє підвищений («жовтий») рівень терористичної небезпеки. Аеропорт Сімферополя закритий.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО