#громадськемісце Кримськотатарська співачка Джамала отримала нагороду за внесок у тюркську культуру серед жінок #севастополь #sevastopol #sebastopol

Кримськотатарська співачка Джамала отримала нагороду за внесок у тюркську культуру серед жінок

Українська співачка кримськотатарського походження Джамала отримала нагороду від Асоціації турецьких жінок імені Умай за «внесок у тюркську культуру серед жінок». Про це вона написала на своїй сторінці у фейсбуці.

«Дуже вдячна за нагороду за вклад у тюркську культуру серед жінок. Дякую, Umay Ana Türk Dünyası Kadınlar Birliği, що спостерігаєте за моєю творчістю. Хоча одна сторона нашого серця наповнена радістю, інша завжди плаче. Ніколи не було просто, але я все-одно продовжую свій шлях, і вірю тільки в те, що добро переможе», – написала Джамала.

Раніше повідомлялося, що Джамала потрапила до трійки найпопулярніших виконавців проєкту EQUAL стримінгової платформи Spotify. У березні Джамала стала амбасадором цього проєкту. Проєкт EQUAL від Spotify спрямований на підтримку боротьби жінок за свої права у музичній індустрії.

Джамала публічно засудила анексію Криму в 2014 році та повномасштабне вторгнення РФ в Україну. 2016 року вона перемогла на «Євробаченні» з піснею «1944» про депортацію кримських татар.

29 листопада Московський суд заочно заарештував Джамалу у справі про «фейки» проти армії РФ.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО