#громадськемісце Кримчанина Сервера Мустафаєва відправили до СУУ в колонії Тамбовської області РФ – родичі #севастополь #sevastopol #sebastopol

Кримчанина Сервера Мустафаєва відправили до СУУ в колонії Тамбовської області РФ – родичі

Кримчанина Сервера Мустафаєва, засудженого на 14 років ув’язнення, відправили до СУУ (суворі умови утримання) в ІЧ-1 Тамбовської області РФ. Про це розповіла його дружина Має, повідомляє «Кримська солідарність».

Також його поставили на профоблік як схильного до тероризму. За словами Мустафаєва, його переведення в СУУ пояснили так: «Нічого особистого, просто через [тяжкість] статті».

«Усе це – не через якісь дії Сервера, а просто через статтю, за якою його засудили. Фактично, це додаткове покарання, окрім вироку», – каже дружина Мустафаєва.

Через те що він перебуває в СУУ, його не можуть виводити з камери на навчання – 2023 року кримчанин вступив на юридичний факультет на заочну форму.

Також повідомляється, що після переведення в СУУ в Мустафаєва почалися проблеми із зором – читає та пише він лише в окулярах.

Сервер Мустафаєв – координатор громадського об’єднання «Кримська солідарність». У 2018 році після обшуків силовики заарештували Сервера Мустафаєва та Едема Смаїлова.

16 вересня 2020 року в Південному окружному військовому суді в Ростові-на-Дону кримського правозахисника засудили до 14 років позбавлення волі. Звинувачення проти них долучили до бахчисарайської справи Хізб ут-Тахрір.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО