#громадськемісце Керівнику російської авіакомпанії «Сєвєрсталь» загрожує дев’ять років в’язниці за пасажирські перевезення до Криму – Прокуратура АРК #севастополь #sevastopol #sebastopol

Керівнику російської авіакомпанії «Сєвєрсталь» загрожує дев'ять років в'язниці за пасажирські перевезення до Криму – Прокуратура АРК

Українські правоохоронці повідомили про підозру генеральному директору авіапідприємства «Сєвєрсталь» за незаконні пасажирські перевезення до анексованого Криму. За інформацією прокуратури АРК, фігурантові загрожує до дев’яти років позбавлення волі.

Слідство встановило, що громадянин РФ з 2018 року і досі організовує незаконні регулярні пасажирські авіаперевезення до та із закритого міжнародного аеропорту «Сімферополь».

«Зокрема, підозрюваний забезпечив виконання рейсів із Череповця, Петрозаводська, Ухти та решти «російської глибинки». Під його керівництвом, починаючи з 2018 року і дотепер, було здійснено близько тисячі незаконних рейсів до та з аеропорту «Сімферополь», розташованого на окупованому півострові», – йдеться у повідомленні.

Крім того, правоохоронці зазначають, що при плануванні перевезень компанія підтримувала зв’язок із Росавіацією для подальшого узгодження та затвердження незаконних польотів суден «Сєвєрсталі».

Згідно з відкритими даними, генеральним директором авіапідприємства «Сєвєрсталь» є Микола Івановський. Він обіймає свою посаду з 2015 року.

Раніше повідомлялося, що генеральному директору російської авіакомпанії «Уральські авіалінії» загрожує дев’ять років в’язниці за незаконні пасажирські перевезення до окупованого Криму.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО