#громадськемісце Франція виготовить 78 гаубиць «Цезар» для України – французьке Міноборони #севастополь #sevastopol #sebastopol

Франція виготовить 78 гаубиць «Цезар» для України – французьке Міноборони

Франція виготовить 78 гаубиць Ceasar для України, заявив французький міністр оборони Себастьян Лекорню у газеті Le Parisien 17 січня.

За словами Лекорню, в той час, як західна військова допомога вичерпується, Франція впроваджує в себе режим військової економіки.

Про те, коли гаубиці передадуть Україні – він не уточнив.

САУ Ceasar вже перебуває на озброєнні в української армії і, за даними військових, успішно використовується у бою проти російських військ.

Крім того, днями президент Франції Емманюель Макрон оголосив про плани поставити в Україну нову партію близько 40 крилатих ракет великої дальності SCALP, а також кілька сотень бомб.

Макрон заявив журналістам на прес-конференції 16 січня, що пріоритетом Європи має бути «не дати Росії здолати». Президент Франції також повідомив, що здійснить візит до Києва у лютому. Під час цього візиту йтиметься про двосторонню угоду про гарантії безпеки між Києвом і Парижем, схожу на домовленість, узгоджену між Києвом та Лондоном.

Аналітики неодноразово заявляли, що Захід має продовжувати та посилювати військову підтримку України, щоб запобігти перемозі Росії у розпочатій нею війні.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО