#громадськемісце Фінляндії надасть Україні пакет допомоги на близько 190 млн євро #севастополь #sevastopol #sebastopol

Фінляндії надасть Україні пакет допомоги на близько 190 млн євро

Фінляндія надасть Україні новий пакет військової допомоги. Рішення про це Президент Республіки прийняв 9 лютого. Це вже 22-ий пакет оборонної допомоги для України, повідомляє Міністерство оборони Фінляндії.

У відомстві зазначили, що підтримка буде надана на 190 мільйонів євро, а загалом Фінляндія вже надала оборонної допомоги на 1,8 мільярда євро.

Цього разу пакет допомоги також включає оборонну продукцію виготовлену у Фінляндії в рамках окремого пакету фінансування на суму 30 мільйонів євро. За словами міністра оборони Фінляндії Антті Хяккянена, країна шукає нові шляхи на національному рівні для підтримки України в довгостроковій перспективі.

«У вітчизняній промисловості є багато ноу-хау, і ми працюємо в оборонному відомстві над тим, щоб ці ноу-хау та потенціал могли бути більш ефективно використані для підтримки України. Одним з прикладів цього є наше вітчизняне виробництво боєприпасів», – каже Хяккянен.

У відомстві додали, що з міркувань безпеки точний вміст допомоги, спосіб та терміни її надання не розголошуються.

21 грудня 2023 року Фінляндія оголосила про надання Україні оборонного пакету допомогина 106 мільйонів євро.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО