#громадськемісце Ексначальнику СБУ в Криму Олегу Кулінічу продовжили запобіжний захід на 60 діб #севастополь #sevastopol #sebastopol

Ексначальнику СБУ в Криму Олегу Кулінічу продовжили запобіжний захід на 60 діб

Суд продовжив запобіжний захід на 60 діб колишньому начальнику Служби безпеки України в Криму Олегу Кулінічу, підозрюваному в держзраді. Про це повідомляє «Супільне» з посиланням на адвоката Дмитра Паламарчука.

«Ми звернулися з апеляційною скаргою, там навіть призначено справу до розгляду на завтра (6 лютого – КР). Стан здоровʼя в Олега Миколайовича не дуже задовільний у звʼязку з чим, навіть коли ще були відкриті судові засідання, то судом було ухвалено рішення з приводу того, щоб Кулінічу могли надавати медичну допомогу у закладах охорони здоровʼя, які не в Київському слідчому ізоляторі, а окремо в закладах охорони здоровʼя», – повідомив він.

За словами юриста, після цього рішення минуло близько 60 діб, проте Кулініча досі не вдалося вивезти на лікування. Паламарчук зазначає, що це пов’язано зі складнощами у взаємозв’язку з установою, яка відправляє його на лікування.

Колишнього начальника управління СБУ в Автономній Республіці Крим Олега Кулініча затримали 16 липня 2022 року. Йому було оголошено підозру в державній зраді, створенні злочинної організації, самовільному відході з місця служби в умовах військового стану, заволодінні зброєю та її незаконному зберіганні.

Кулінічу загрожує до 15 років ув’язнення. Він усі звинувачення відкидає.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО