#громадськемісце Джемілєв закликав громадян РФ, які незаконно переселилися до Криму, залишити півострів #севастополь #sevastopol #sebastopol

Джемілєв закликав громадян РФ, які незаконно переселилися до Криму, залишити півострів

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв закликав громадян РФ, які переселилися до Криму, покинути півострів, поки функціонує Керченський міст. Відповідне звернення опубліковано на Facebook-сторінці політика.

«Є всі підстави вважати, що цей рік буде останнім роком окупації. Тому пропонується всім невійськовим, цивільним особам триматися подалі від військових об’єктів, а громадянам РФ, які незаконно в’їхали до Криму, негайно, не відкладаючи на потім, поки функціонує Керченський міст, залишити півострів», – зазначив він.

Джемілєв додав, що Україна докладала багато зусиль для мирного визволення Криму. Але «альтернативи військового визволення більше не залишилося».

Лідер кримськотатарського народу запевнив, що Україна докладе всіх зусиль, щоб під час бойових дій не постраждали мирні громадяни.

«Але Україна не може відповідати за нелюдську стратегію російської армії, за стратегію прикриватися мирними громадянами… Міжнародне право та справедливість рано чи пізно, але обов’язково переможуть. До якнайшвидшої зустрічі у вільному Криму», – підкреслив він.

Раніше начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв’ю Крим. Реалії заявляв, що повернення Криму відбуватиметься комбінованим шляхом. Що саме має на увазі такий шлях – глава української розвідки не уточнив.

28 серпня президент України Володимир Зеленський заявив, що після того, як ЗСУ вийдуть до кордонів Криму, можна буде говорити про політичний шлях звільнення півострова.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов вважає, що Україна має намір звільняти Кримський півострів, і найімовірніше це відбуватиметься військовим шляхом.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО