#громадськемісце Директор МАГАТЕ планує відвідати окуповану ЗАЕС #севастополь #sevastopol #sebastopol

Директор МАГАТЕ планує відвідати окуповану ЗАЕС

Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Ґроссі прибув із візитом до України.

«Напередодні мого візиту на ЗАЕС, радий зустрітися з міністром енергетики Галущенком, регулятором (Держатомрегулювання – ред.) Коріковим та представником «Енергоатому» Котіним та обмінятися думками щодо АЕС України», – написав він у соцмережі Х.

Він нагадав, що МАГАТЕ присутнє на «кожному майданчику, залишається непохитним у підтримці безпеки та захищеності цих об’єктів».

Раніше Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) анонсувало візит Ґроссі до України, в рамках якого заплановані переговори в Києвіта поїздка на окуповану російським військами Запорізьку атомну електростанцію (ЗАЕС).

Російські війська захопили Запорізьку АЕС у березні 2022 року, невдовзі після початку масштабного вторгнення в Україну. З вересня 2022 року на станції перебувають моніторингові місії МАГАТЕ.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО