#громадськемісце Двом російським суддям загрожує 12 років за депортацію українців із Криму – Прокуратура АРК #севастополь #sevastopol #sebastopol

Двом російським суддям загрожує 12 років за депортацію українців із Криму – Прокуратура АРК

Двом російським суддям загрожує 12 років позбавлення волі за депортацію українців із Криму, повідомляє пресслужба прокуратури АРК.

Як стверджується, після анексії півострова фігуранти почали працювати d підконтрольному Кремлю Євпаторійському міському суді.

««Судді» достовірно знали, що з 2014 року громадяни України, які мешкають на півострові? мають статус осіб, що перебувають під захистом міжнародного гуманітарного права. Всупереч цьому вони ухвалили рішення про видворення українців із Криму», – йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що згадані рішення були мотивовані нібито відсутністю дозвільних документів і недотриманням правил перебування на території РФ.

У повідомленні прокуратури не називають імена фігурантів, однак чиновник, який не був уповноважений розмовляти з медіа і захотів залишитися анонімним, повідомив Крим.Реалії, що йдеться про Руслана Ізмаїлова та Олексія Нанарова.

За даними правозахисників, Ізмаїлов у 2016 році засудив імама мечеті «Хан Джамі» Ельмара Абдулганієва за нібито збереження екстремістської літератури. Нанарова на посаду заступника голови підконтрольного РФ Євпаторійського міського суду в 2023 році призначив російський президент Володимир Путін.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО