#громадськемісце Держдума РФ дозволила Росгвардії мати свої добровольчі формування та карати за критику на їхню адресу #севастополь #sevastopol #sebastopol

Держдума РФ дозволила Росгвардії мати свої добровольчі формування та карати за критику на їхню адресу

Депутати Державної думи Росії ухвалили законопроєкт, який запроваджує кримінальну відповідальність за поширення «фейків» про співробітників Росгвардії, які беруть участь у війні Росії проти України.

Згідно з документом, поправки вносяться до статей про «дискредитацію» та «повторну дискредитацію» російських військовослужбовців, ухвалених у 2022 році після початку повномасштабного російського вторгнення до України.

Крім того, згадку про співробітників Росгвардії планують додати до статті про «сприяння у виконанні рішень» Міжнародного кримінального суду та інших інстанцій, в яких не бере участь Росія.

Максимальне покарання вищезазначених статей варіюється від п’яти до 15 років позбавлення волі.

Також сьогодні Держдума дозволила призивати росіян на термінову службу до Федеральної служби безпеки, а Росгвардії – створювати власні добровольчі формування, які можуть залучатися до участі у війні проти України.

У жовтні 2023 року стало відомо, що приватна військова компанія «Вагнера» переходить під управління Росгвардії.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО