#громадськемісце Чубаров: повномасштабне вторгнення РФ показало виняткову важливість Криму #севастополь #sevastopol #sebastopol

Чубаров: повномасштабне вторгнення РФ показало виняткову важливість Криму

У 2014 році світові держави виявилися не готовими до рішучих заходів, щоб припинити російську агресію, проте повномасштабне вторгнення РФ сприяло протверезінню Заходу. Про це заявив в інтерв’ю Крим.Реалії голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

«У лютому-березні 2014 року і наступні 8 років, провідні світові держави виявилися не готовими до рішучих заходів, щоб припинити російську агресію. Це розв’язало руки Володимиру Путіну, і під час війни проти України було зруйновано сотні міст та населених пунктів, знищено тисячі об’єктів життєзабезпечення, промислових підприємств, з’явилися мільйони біженців…», – зазначив він.

За словами Чубарова, повномасштабна агресія, ініційована Росією, сприяла усвідомленню світовими лідерами виняткової ваги Криму не лише для України, а й для стійкості повоєнного світу.

«Сумно констатувати, але лише масштабні руїни українських міст і сіл, спричинені ракетними обстрілами і бомбардуваннями, що продовжуються, масові вбивства і звірства, які скоюють російські війська на окупованих українських землях, сприяли протверезінню політиків і лідерів світових держав. На другому саміті «Кримської платформи» у серпні 2022 року, в якому взяла участь рекордна кількість глав держав, було одноголосно заявлено про беззастережну підтримку України до звільнення всіх її окупованих територій, включаючи Крим», – додав голова Меджлісу.

Раніше Чубаров звернувся до кримчан напередодні проведення виборів президента РФ, зокрема на території анексованого півострова. Він підкреслив, що влада Росії заганяє громадян України, які живуть на окупованих територіях, на «незаконне» та «злочинне» голосування.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО