#громадськемісце Чехія: поліція уточнила кількість жертв під час трілянини у Празі: #севастополь #sevastopol #sebastopol

Чехія: поліція уточнила кількість жертв під час трілянини у Празі:

Унаслідок стрілянини в столиці Чехії загинули 14 людей, поранені 25, повідомив керівник поліції Праги Мартін Вондрашек.

Раніше повідомлялося про 15 загиблих і 24 поранених. Він не пояснив зміни.

«На даний момент я можу підтвердити 14 жертв жахливого злочину і 25 поранених, з яких 10 у важкому стані», – сказав Вондрашек, якого цитує AFP.

За його словами, усі жертви були вбиті всередині будівлі. ЗМІ повідомляють, що принаймні деякі з них були однокурсниками стрілка.

Вондрашек додав, що нападник, раніше невідомий поліції, мав «величезний арсенал зброї та боєприпасів», і що швидкі дії поліції запобігли значно серйознішій стрілянині.

Інцидент стався в будівлі філософського факультету Карлового університету. Будівля розташована на площі Яна Палаха у жвавому туристичному районі Праги.

Уряд Чехії оголосив 23 грудня національним днем жалоби.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО