#громадськемісце Буданов: атаки по армії РФ у Криму продовжуватимуться #севастополь #sevastopol #sebastopol

Буданов: атаки по армії РФ у Криму продовжуватимуться

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв’ю FT заявив, що спецоперації на території анексованого Криму продовжуватимуться. Про це повідомляє мовник «Супільне».

За словами Буданова, потрібно продовжувати атаки на півострові з повітря, використовувати морські ударні безпілотники, а також проводити секретні спецоперації.

«Наші підрозділи (торік – КР) неодноразово входили до Криму», – уточнив керівник української розвідки.

Крім того, як зазначив Буданов, один із пріоритетів відповідних місій – руйнація логістики ЗС РФ у Криму.

Раніше The Wall Street Journal писало, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний планував у 2022 році розірвати «сухопутний коридор» до Криму та ізолювати російські війська на Кримському півострові.

Буданов в інтерв’ю Крим.Реалії також заявляв, що повернення Криму відбуватиметься комбінованим шляхом. Що саме мається на увазі під таким шляхом – глава української розвідки не уточнив.

28 серпня минулого року президент України Володимир Зеленський заявив, що після того, як ЗСУ вийдуть до кордонів Криму, можна буде говорити про політичний шлях звільнення півострова.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО