#громадськемісце Британський есмінець збив імовірний ударний безпілотник у Червоному морі #севастополь #sevastopol #sebastopol

Британський есмінець збив імовірний ударний безпілотник у Червоному морі

Британський есмінець HMS Diamond збив імовірний ударний безпілотник у Червоному морі, заявив 16 грудня міністр оборони Великої Британії Ґрант Шаппс.

«Уночі HMS Diamond збив імовірний ударний безпілотник, який цілився в торгове судно в Червоному морі. Одна ракета Sea Viper була випущена та успішно знищила ціль», – вказав Шаппс у мережі Х.

Есмінець HMS Diamond здійснює операції для гарантування свободи судноплавства, наголосили в британському міністерстві оборони.

Проіранське угруповання «Ансар Алла», відоме як хусити, у листопаді та грудні атакувало судна в Червоному морі та в Баб-ель-Мандебській протоці, заявляючи, що бере участь у бойових діях проти Ізраїлю і нападатиме на судна, повʼязані з Ізраїлем і його союзниками.

9 грудня хусити заявили, що атакуватимуть усі кораблі, що прямують до Ізраїлю, незалежно від їхньої національної приналежності, і застерегли міжнародні судноплавні компанії від співпраці з ізраїльськими портами.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО