#громадськемісце Блінкен обговорив із колегами з Франції, Німеччини та Британії підтримку України у 2024 році #севастополь #sevastopol #sebastopol

Блінкен обговорив із колегами з Франції, Німеччини та Британії підтримку України у 2024 році

Державний секретар США Ентоні Блінкен провів переговори зі своїми колегами з Франції Катрін Колонною, Німеччини Аннеленою Бербок та Великої Британії Девідом Кемероном.

Як повідомляє пресслужба Державного департаменту США, сторони обговорили питання допомоги та підтримки України у 2024 році, оскільки вона продовжує боротьбу проти російської агресії.

За повідомленням, держсекретар наголосив на важливості невідкладного задоволення гуманітарних потреб у Газі, необхідності мінімізації жертв серед цивільного населення та запобігання подальшій ескалації конфлікту. Блінкен підкреслив відданість США створенню незалежної палестинської держави. Він також засудив напади хуситів на комерційні судна, що працюють у Червоному морі, і закликав усіх партнерів до співпраці задля підтримки безпеки на морі, зазначає Держдеп США.

Прохання адміністрації Джо Байдена про надання додаткових понад 60 мільярдів доларів допомоги Україні застрягло в Конгресі, де республіканці кажуть, що це має бути поєднано з посиленням міграційного контролю на кордоні США та Мексики.

Високопоставлені представники демократів і республіканців у Сенаті США заявили, що угода про надання додаткової допомоги Україні та посилення безпеки кордонів США навряд чи буде укладена до того, як законодавці підуть на канікули. У Білому домі очікують, що Конгрес США схвалить додаткове фінансування для допомоги Україні у січні.

На саміті у грудні лідери ЄС мали намір схвалити надання Україні фінансової підтримки до 2027 року в розмірі 50 мільярдів євро. Проте Угорщина заблокувала цей пакет допомоги. Як повідомив кореспондент Радіо Свобода, лідери ЄС повернуться до цього питання наприкінці січня 2024 року.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО