#громадськемісце Ансамбль ЗСУ випустив кліп на сюїту кримськотатарських пісень до Дня спротиву окупації (відео) #севастополь #sevastopol #sebastopol

Ансамбль ЗСУ випустив кліп на сюїту кримськотатарських пісень до Дня спротиву окупації (відео)

Ансамбль Збройних Сил України до Дня спротиву окупації Криму виконав сюїту кримськотатарських народних пісень. Про це у коментарі «Суспільному» розповів соліст ансамблю, кримчанин Ісмаїл Курт-Умер, який виступив автором ідеї.

«ЗСУ в особі 8 славетних військових колективів та вся Україна в особі 6 великих українських міст висловлює підтримку Криму та кримськотатарському народу», – зазначив він.

Сюїту народних пісень зробив кримський татарин, підполковник Сафет Джемалядінов.

«Я з фільмейкером Стасом Черкасом вирушили у відрядження по всій Україні та фільмували кожен колектив, кожне місто. Також я запросив кримськотатарську художницю Феріде Куртмамедову взяти участь у проєкті та через свою творчість показати, про що грають військові у кліпі», – розповів Курт-Умер.

Наприкінці кліпу з’являється картина з краєвидом Криму, написаною Куртмамедовою. Її, як стверджується, планують подарувати президентові України від Криму та кримськотатарського народу.

26 лютого відзначається День спротиву Криму російській окупації, ініційований громадськістю. Цього дня в Україні та в усьому світі проводяться акції, дискусії, форуми, мітинги, хода на підтримку кримчан і територіальної цілісності країни.

26 лютого 2014 року перед будинком Верховної Ради АРК відбувся мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Тоді мітингувальникам протистояли проросійські активісти, зокрема з партії «Русское единство».

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО