#громадськемісце Американський канал розірвав контракт із сербським актором Біковичем після української критики #севастополь #sevastopol #sebastopol

Американський канал розірвав контракт із сербським актором Біковичем після української критики

Раніше Біковича затвердили на епізодичну роль російського йога та ментора в готелі Таїланду.

Проте Міністерство закордонних справ України розкритикувало вибір HBO, опублікувавши у X відеоролик, у якому змонтовано сцени із серіалу та кадри з Біковичем.

У відео згадується, що актор має громадянство Росії та медаль Пушкіна, знімався у російського режисера Микити Міхалкова, а також компліментарно висловлювався про політику Росії та окупацію Криму.

«Чи це нормально, що ви працюєте з людиною, яка підтримує геноцид і порушує міжнародне право?» – написало українське МЗС, позначивши сторінку HBO.

Бікович назвав роль у «Білому лотосі» великою честю, а своє звільнення – «тривожним прецедентом» та наслідком «спрямованої кампанії».

Мілош Бікович – актор Бєлградського драматичного театру, який знімався в низці російських фільмів.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО