#громадськемісце Аксьонов заявив, що учасники війни з Україною отримали в Криму близько 730 земельних ділянок #севастополь #sevastopol #sebastopol

Аксьонов заявив, що учасники війни з Україною отримали в Криму близько 730 земельних ділянок

Російська влада Криму заявила про те, що учасники війни з Україною отримали близько 730 земельних ділянок у Криму.

«За оперативною інформацією, ухвалено рішення про надання учасникам СВО у власність безкоштовно близько 730 земельних ділянок. Ця робота триває», – заявив російський глава Криму Сергій Аксьонов (за документами – Аксенов).

Він також додав, що російські військові «проходять реабілітацію у санаторно-курортних установах республіки».

Раніше представництво президента України в Автономній Республіці Крим повідомляло, що в анексованому Криму понад 750 учасників війни проти України отримали безкоштовні земельні ділянки.

У грудні 2022 року російський парламент Криму дозволив учасникам війни проти України з Криму безкоштовно видавати земельні ділянки. 7 квітня цього року стало відомо, що підконтрольна Росії влада Криму почала видавати накази про надання земельних ділянок учасникам війни проти України. На першому етапі, за даними російського агентства ТАСС, підготували 511 ділянок загальною площею 56 га. Вони розташовані у Сакському районі.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО