#громадськемісце 334 тисячі жителів Криму отримали виплати після «шторму століття» – влада РФ #севастополь #sevastopol #sebastopol

334 тисячі жителів Криму отримали виплати після «шторму століття» – влада РФ

Російська влада Криму стверджує, що 334 тисячі жителів півострова отримали виплати за збитки від шторму в листопаді минулого року, повідомляють російські ЗМІ.

Повністю виплатити всім матеріальну допомогу в розмірі 10 тисяч рублів влада РФ планує до 15 лютого.

«До цього часу приблизно за 20 тисячами заявок органи соцзахисту ще проводять призначення. Затримка йде у тих випадках, де була неправильно зазначена адреса, або було несвоєчасне підтвердження факту проживання», – пояснила голова російського Мінпраці та соцзахисту Криму Олена Романовська.

У січні російський глава Криму Сергій Аксьонов (за документами – Аксенов) заявив, що майже пів мільйона людей подали заяви на компенсацію збитків від шторму наприкінці листопада минулого року, проте російська влада Криму внесла до відповідної бази лише 195 тисяч заявок.

Наприкінці грудня минулого року Аксьонов повідомляв про 436 тисяч кримчан, які подали заявки на компенсації по 10 тисяч рублів. За його словами, збитки від шторму, що накрив півострів 26 листопада минулого року, склали близько 42 млрд рублів.

Крим 26 листопада 2023 року накрив сильний шторм – у різних регіонах було повалено тисячі дерев, сотні будинків отримали пошкодження. Згідно із заявою російської влади Криму, через шторм загинуло п’ятеро людей. Очільник російського МНС Криму Сергій Садаклієв оцінював попередні збитки у 39,7 мільярда рублів.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО