#громадськемісце Зеленський ввів у дію нові санкції РНБО проти Росії #севастополь #sevastopol #sebastopol

Зеленський ввів у дію нові санкції РНБО проти Росії

Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО про нові санкції проти російських громадян і компаній. Про це йдеться в указі президента №813/2023 від 7 грудня 2023 року.

У санкційний список потрапили 181 компанія та 185 фізичних осіб, серед яких більшість – громадяни РФ, але є громадянка Молдови, громадянин Узбекистану та Німеччини. Санкції запровадили переважно на 10 років.

Відповідно до указу, МЗС має поінформувати компетентні органи Євросоюзу, США та інших держав про застосування санкцій і порушити перед ними питання про запровадження аналогічних обмежувальних заходів.

23 листопада Україна запровадила санкціїпроти 147 фізичних та 303 юридичних осіб. Більшість із них – російські громадяни та компанії.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО