#громадськемісце У ВМС України розповіли, скільки кораблів тримає Росія у Чорному морі #севастополь #sevastopol #sebastopol

У ВМС України розповіли, скільки кораблів тримає Росія у Чорному морі

У Чорному морі Росія тримає на бойовому чергуванні чотири свої кораблі, серед них немає ракет типу «Калібр», йдеться в повідомленні Військово-морських сил Збройних сил України 5 грудня.

За даними військових, в Азовському морі перебуває одне російське судно.

«У Середземному морі зафіксована присутність двох російських кораблів. В обох морях (Азовському та Середземному – ред.) ракетоносії на цей час теж відсутні», – зазначили в МВС.

Раніше, 17 листопада, речник Військово-морських сил Збройних сил України Дмитро Плетенчук заявив, що можливості сил РФ у Чорному морі останнім часом «значно зменшилися» завдяки роботі українських Сил оборони. Російські військові змушені «триматися якнайдалі та значно обмежені у своїх діях». За його словами, російський флот зазнав «серйозних збитків» – зокрема, було знищено 15 кораблів, 12 – пошкоджено.

В осінньо-зимовий період шторми й негода змушують ракетоносії РФ укриватися в пунктах базування, пояснювали раніше українські військові.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО